Skip to main content

Pytania i odpowiedzi

Subskrybuje zawartość
Powered by Question2Answer
Zaktualizowano: 9 godzin 21 min. temu

dlibra nie wyświetla plików w IE11

wt., 2017-11-21 10:48
dlibra w wresji 5.7.0, do tej pory działała pod Mozilla Firefox.

W momencie przejścia na IE, pomimo zainstalowanej wtyczki Adobre Flash Player Active X, włączonej, jedyna opcja na przeglądanie dokumentu to pobranie na dysk i uruchomienie acrobat Readera.

Czy dlibra w ogóle współpracuje z IE11? W jaki sposób doprowadzić do sytuacji, że pliki pdf oraz djvu będą prawidłowo wyświetlane w tej przeglądarce?

Przekroczony limit w ./content/jpg-cache w dLibra

czw., 2017-10-05 12:30
Witam,

 

od jakiegoś czasu w pliku wrapper.log pojawia się komunikat o przekroczeniu limitu wielkości cache dla ./content/jpg-cache.

Uniemożliwia to wejście do panelu redaktora systemu dLibra.

Jak to naprawić?

 

Pozdrawiam

widok rightSplitted w aplikacji czytelnika

wt., 2017-08-22 13:50

Dzień dobry,

 

pytanie dotyczy wyglądu aplikacji czytelnika, plik pages.xml, kolumna rightSplitted. logicznie powinno się dać ustawić tam dwa komponenty obok siebie tylko jak... przykadowo:

<component name="pl.psnc.dlibra.web.comp.pages.components.AsyncComponentWrapper">             <id>latest</id>           <place>rightSplitted</place>             <position>1</position> </component> <component name="pl.psnc.dlibra.web.comp.pages.components.BasicCollectionStatsComponent">           <place>rightSplitted</place>             <position>2</position> </component>   powoduje ustawienie faktycznie na "połówce" strony ale jeden pod drugim. ustawiając position na taką samą wartość pojawia się tylko jeden komponent. Sądzę że gdzieś trzeba wpisać parametr mówiący że jeden z nich ma być z lewej drugi z prawej. Niestety w dokumentacji nie znalazłem takich informacji stąd prośba o pomoc.   Pozdrawiam

jak mogę dodawać pliki?

pon., 2017-08-14 08:30

prowadzę firmę wydawniczą (opracowania i wydawanie książek,albumów w ramach zleceń).Jak mógłbym dodawać   pliki do FBC czy to w ramach umowy?gdzie się kontaktować?